Contactgegevens medewerkers

Erik Wissink, directeur, e.wissink@swv-peellandpo.nl 0492-511232 / 06-43361228 (werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag-vrijdag)

Manon de Groot, orthopedagoog, m.degroot@swv-peellandpo.nl 0492-511232 / 06-18990185 (werkdagen: dinsdag-woensdagochtend-donderdag)

Emelie Bartelds, orthopedagoog, e.bartelds@swv-peellandpo.nl 0492-511232 / 06-18895055 (werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag)

Eline Hansen, orthopedagoog, e.hansen@swv-peellandpo.nl 0492-511232 / 06-20056846 (werkdagen: maandagochtend-dinsdag-donderdag-vrijdagochtend)

Patty Proenings, beleidsmedewerker kwaliteit, p.proenings@swv-peellandpo.nl 0492-511232 / 06-30417601 (werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag)

Jacqueline van Gurp, financieel administratief medewerker, j.vangurp@swv-peellandpo.nl 0492-511232 (werkdagen: maandag-donderdag-vrijdagochtend)

Rian Kuepers, secretaresse, r.kuepers@swv-peellandpo.nl 0492-511232 (werkdagen: dinsdag-donderdag-vrijdagochtend)

Fanny Cornelissen, secretaresse, f.cornelissen@swv-peellandpo.nl 0492-511232 (werkdagen: maandag-woensdag)

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!